PREPORUČUJEMO

Brod za prihranu

S1050078

 
Štampa

Mika Alas - Borča

   Jezero Mika Alas obiluje krupnom ribom pa je stoga raj za ribolovce. Na celom jezeru se peca sa platformi na kojima se već nalazi sak kako ne bi dolazilo do oštećenja same ribe koja se peca. Na ulazu u jezero imate obezbeđen parking za vozila koja tamo moraju da budu parkirana posle odlaganja i istovaranja opreme (optremu dovezete do platforme koju ste predhodno rezervisali). 

 

 

   Kad ste već na jezeru spremni za pecanje, od ruba možete očekivati šarane veličina od 6-7kg do 27kg. Najčešći ulovi su oko 10kg. U jezeru ima i babuške koja nije nesto popularna a od grabljivica ima više komada štuke od 7 kg.

   Jedan savet za sve Vas koji prvi put tamo idete: ponesite dosta kukuruza za spod, prihranjivanje svakih 30 minuta, ulov zagarantovan. Nema potrebe za praškastom hranom. Pecanje je uspešnije do dela koji je odvojen sajlom, što bliže sajli to bolje.

   Ukoliko se odlučite da krenete na ovaj revir obavezno je zakazivanje na broj: 065 33 33 282

Cena dnevne dozvole 800 dinara, ukoliko delite platformu onda je cena 700 dinara, peca se u 2 termina i to od 06h do 19h dnevni i od 19h do 06h noćni termin. Za dodatne informacije pozvati navedeni broj.

Jedan lepo proveden dan na jezeru sa solidnim ulovom i maksimalno olakšanom prihranom. Razvlačenje i prihrana su rađeni brodom a ulove smo imali već par minuta nakon razvlačenja i ispuštanja hrane u vodu. Navika šarana da jede sa gomile je maksimalno iskorišćena.

{morfeo 2}





 



View Larger Map

Evo koja slika ulova na Miki Alasu:
slika0011ndscf2506800x600

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osveži

Primama

Primama

Primama je najvažniji sastavni deo svakog ribolova, bilo na plovak ili dubinski sistem. Da bi...

RIBOLOVNI TURIZAM VOJVODINE

Turizam, sam po sebi, da bi dao finansijske rezultate, mora biti masovan. Ribolovni turizam...

Boile - recepti

Boile - recepti

BOILE su obicno okrugli kuvani mamac koji se upotrebljava u saranskom ribolovu. Mozete ga kupiti...

Garaško jezero

Na Garaškom jezeru ovih dana je vodostaj znatno manji od uobičajnog. Posle dugog perioda bez...

Markovačko jezero

Telefon za sve informacije: 063/ 345 - 439U blizini Mladenovca i Arandjelovca nalazi se omanje...

  • Primama

    Primama

    Subota, 16 Juni 2012 08:05
  • RIBOLOVNI TURIZAM VOJVODINE

    Sreda, 21 April 2010 19:46
  • Boile - recepti

    Boile - recepti

    Subota, 16 Juni 2012 06:58
  • Garaško jezero

    Četvrtak, 17 April 2014 07:44
  • Markovačko jezero

    Ponedeljak, 05 Juli 2010 11:31